Linia productow

main-banner-image_vetcenterlanding
Wyróżniający, nowy wygląd, to samo niezwykłe odżywianie
Nasze przełomowe receptury nie uległy zmianie, ale teraz znajdziesz je w lśniącym opakowaniu nadającym się do wtórnego przetwarzania (recyclingu).

O naszych produktach

Plan żywieniowy PURINA® PRO PLAN® został zaprojektowany dla tych, którzy poszukują bezwzględnie najlepszych rozwiązań dla swoich zwierząt, oraz lekarzy weterynarii którzy tego samego oczekują dla swoich pacjentów. Każda dieta została opracowana w oparciu o badania naukowe z kompletną i zbilansowaną kompozycją substancji niezbędnych dla optymalnego zdrowia, oferując wszechstronny wachlarz możliwości. Od podnoszącego odporność żywienia do diet weterynaryjnych i rozwiązań wspierających funkcje układu nerwowego i mózgu, wrażliwą skórę i układ pokarmowy - PURINA® PRO PLAN® proponuje rozwiązania dopasowane do specyficznych potrzeb niemal każdego zwierzaka, na każdym etapie życia.

PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets

Nasza gama produktów dietetycznych dla specjalistów weterynaryjnych, wykorzystuje najnowsze osiągnięcia naukowe, aby pomóc lekarzom weterynarii prowadzić leczenie żywieniowe dla psów i kotów z różnymi przypadłościami.

Diety i produkty weterynaryjne
dla psów
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Diety i produkty weterynaryjne
dla kotów
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

PURINA® PRO PLAN®

Oryginalna gama produktów PURINA® PRO PLAN® dostarcza udowodnione korzyści zdrowotne na każdym etapie życia, dzięki naukowo opracowanej kompozycji substancji odżywczych.

Karmy bytowe dla psów
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Karmy bytowe dla kotów
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Opakowanie zaprojektowane do wtórnego przetwarzania

Rozpoczęliśmy naszą podróż ku zrównoważonemu rozwojowi z marką PRO PLAN®. Z tego powodu, przedstawiamy nasze nowe opakowania zaprojektowane do wtórnego przetwarzania: wszystkie materiały wykorzystane w naszych mniejszych opakowaniach (poniżej 5 kg) zostały tak dobrane, aby nadawać się do recycklingu tam gdzie jest to możliwe technologicznie. Proszę sprawdź jakie są możliwości w Twoim kraju na www.purina.eu/packaging