Rejestracja

W celu uzyskania dostępu do treści wypełnij uzupełnij dane:
The email address is not made public. It will only be used if you need to be contacted about your account or for opted-in notifications.
lub usług oferowanych przez Administratora, w tym informacji dobieranych pod kątem moich preferencji (np. oferty, newslettery, informacje o nowościach i promocjach, informacje o wydarzeniach) za pośrednictwem adresu e-mail, który przekazałem/przekazałam Administratorowi. Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i rozumiem, że mogę wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Nestlé Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa (dalej: “Administrator danych”). Powyższe dotyczy również innych danych, które zostaną zebrane od Pani/Pana w trakcie kontaktów Pani/Pana z Administratorem danych. Wszelkie żądania, pytania i wnioski dotyczące Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych przez Administratora danych lub związanych z nimi praw, należy kierować pisemnie na adres: Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa lub mailem na adres: data.privacy@pl.nestle.com. Dane kontaktowe do inspektora danych osobowych: DataProtectionOffice@nestle.com. Ma Pani/Pan prawo wycofania każdej udzielonej zgody w dowolnym momencie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania danych osobowych z prawem przed jej wycofaniem.