Kongres kobiet weterynarii
No votes yet

II Ogólnopolski Kongres Kobiet Weterynarii w Warszawie

24.09.2022

24 września 2022 w hotelu Four Points by Sheraton Warsaw, odbył się II Kongres Kobiet Weterynarii poprzedzony warsztatami z Dorotą Warakomską. Tematem przewodnim był "Rozwój. Integracja. Motywacja". Wśród licznych stoisk nie mogło zabraknąć naszego bo w Nestle Purina kobiety stanowią 53% załogi, zaś na stanowiskach kierowniczych 47% i ten odsetek wciąż rośnie. Nie różnicujemy wynagrodzenia pod względem płci, mamy też do zaproponowania pracownikom 4-tygodniowy pełnopłatny urlop ojcowski (Business Insider 8 marca 2021).


Uczestników konferencji zachęcaliśmy do korzystania z narzędzi dostępnych na naszej stronie VetCenter:

  • zaproszenia na darmowe (punktowane) webinary,
  • narzędzia do pracy w klinice - Formularz oceny zdolności poznawczych starych psów, Skalę oceny sylwetki, Skalę oceny konsystencji kału
  • pełne informacje odnośnie karm specjalnego przeznaczenia żywieniowego Purina PRO PLAN Veterinary Diets
  • badania wspierające skuteczność kliniczną naszych diet.

Zapraszaliśmy też do korzystania z nowego narzędzia stworzonego przez nasz ośrodek badawczy PURINA INSTITUTE, który opracował specjalne narzędzie CenterSquare- wspierające personel weterynaryjny w codziennych konsultacjach, szczególnie dotyczących żywienia. Są to gotowe scenariusze rozmów, infografiki oraz kalkulatory, które znajdziesz tutaj.