Międzynarodowy Kongres PSLWMZ w Łodzi
Average: 4.4 (7 votes)

Zespół PRO PLAN Veterinary DIets zaprasza na stoisko na XXX Międzynarodowy Kongres PSLWMZ w Łodzi

19-20.11.2022

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na tym jubileuszowym już Kongresie PSLWMZ, wydarzeniu które od lat jest uważane za największe, najbardziej wpływowe przedsięwzięcie edukacyjne organizowane z pasją przez lekarzy weterynarii dla lekarzy weterynarii zajmujących się leczeniem zwierząt towarzyszących.


W materiałach kongresowych wszyscy uczestnicy otrzymają linki na zaproszenia na webinary zorganizowane m.in. przez Clinician's Brief, Microbiome Forum czy ISFM prowadzone przez uznanych na świecie i w kraju specjalistów poruszających zagadnienia nawiązujące do dietetyki weterynaryjnej.

Zapraszamy na stoisko wszystkich uczestników Konkursu Kongresowego "Paszport Uczestnika Kongresu". Aby zdobyć punkty na naszym stoisku wystarczy zarejestrować się na naszej stronie Vetcenter.purina.pl oraz wskazać naszym pracownikom po dwie diety psie i kocie "bez kury" w katalogu naszego portfolio. Zadanie nie jest trudne, a katalog jest w teczce kongresowej każdego z 1800 uczestników Kongresu.

Nasi pracownicy z przyjemnością wręczą próbki najnowszej diety nerkowej dla kotów, lub niezawodnego zestawu odżywczo-dermatologicznego dla psów - każdemu zarejestrowanemu na Vetcenter lekarzowi, który zjawi się na naszym stoisku (będzie możliwość rejestracji na miejscu). Uwaga! Ilość pakietów ograniczona, ale nic straconego - dojedziemy podzielić się dobrą karmą do każdej lecznicy w Polsce, która zadeklaruje taką chęć.

Do zobaczenia!

dr.n.wet.Sybilla Berwid-Wójtowicz
Kierownik marketingu weterynaryjnego i komunikacji naukowej Nestlé PURINA